Napad nożownika w Kożuchowie

15 maj 2018
Redakcja

We wtorek przed godz. 7 rano do jednego ze sklepów w Kożuchowie wtargnął mężczyzna, 44 letni mieszkaniec tej miejscowości. Na początku nic nie wskazywało na to, aby cokolwiek miało się komuś stać. Nie był zainteresowany robieniem zakupów. Mężczyzna zaatakował nożem 43-letnią ekspedientkę oraz 60-letnią klientkę sklepu.

Jak informuje nadkom. Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. w tym czasie na zapleczu była inna pracownica sklepu, która wezwała na miejsce policję. Patrol, który przyjechał na miejsce wezwał mężczyznę do rzucenia noża, jednak ten nie reagował na polecenia policjantów. Nie pomogło użycie gazu łzawiącego i oddanie strzału ostrzegawczego. Jeden z policjantów odwrócił uwagę mężczyzny, a drugi wytrącił mu nóż z ręki.

Obie kobiety doznały obrażeń głowy oraz ramion i zostały przetransportowane do szpitala. Mężczyzna czeka na czynności procesowe. Nie wiadomo dlaczego zaatakował kobiety. W chwili zatrzymania był trzeźwy, jednak nie wiadomo czy był pod działaniem środków odurzających.

W momencie zatrzymania mężczyzna znajdował się poza terenem sklepu, a w jego przegonieniu miała pomóc osoba postronna.

Medycy przekazali policji informację, że życiu kobiet nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Zapytaliśmy o zdanie mieszkańców Kożuchowa. Jak się okazuje mężczyzna już od wielu lat terroryzuje sąsiadów. Znany jest również lokalnej policji.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.