Zakrwawiony mężczyzna znaleziony na klatce schodowej. Czy doszło do morderstwa?

16 maj 2018
(2 głosów)

Do zdarzenia doszło w środę, 16 maja, około godziny 2:00 w nocy. Na klatce schodowej w jednej z kamienic we Wschowie znaleziony został zakrwawiony mężczyzna. Zmarł w szpitalu.

Dyżurny wschowskiej policji otrzymał informację, że w jednym z budynków we Wschowie jest głośno, ktoś krzyczy. Na miejsce zadysponowano jeden patrol policji.

Funkcjonariusze zastali na miejscu zdarzenia zakrwawionego mężczyznę. Niezwłocznie przystąpili oni do udzielania mu pierwszej pomocy oraz wezwali pogotowie. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

- Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna miał rany kłute - relacjonuje podkom. Maja Piwowarska, Rzecznik Prasowy KPP Wschowa.

Obecnie prowadzone są czynności śledcze pod nadzorem prokuratury.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.