Bez uprawnień jechał na egzamin na prawo jazdy. Po drodze spowodował kolizję (ZDJĘCIA)

16 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Bez uprawnień jechał na egzamin na prawo jazdy. Po drodze spowodował kolizję KPP Krosno Odrzańskie

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 maja. Kierujący 23–letni mężczyzna nie posiadając uprawnień do kierowania, wsiadł za kierownicę Audi i pojechał na egzamin na prawo jazdy. Jego podróż zakończyła się w Łagowie, gdzie spowodował kolizję. Nieodpowiedzialny mężczyzna ukarany został wysokim mandatem, natomiast auto trafiło na policyjny parking.

23-letni kierujący Audi jechał do Zielonej Góry na egzamin na prawo jazdy. W miejscowości Łagów uderzył on w tył pojazdu marki Renault, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Sytuacja zaczęła nabierać tempa dopiero, gdy funkcjonariusze przystąpili do kontroli dokumentów. - Sprawca kolizji podczas rozmowy z policjantami przyznał się, że nie posiada uprawień do kierowania - mówi asp.szt. Justyna Kulka z krośnieńskiej policji.

Mężczyzna za kierowanie bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej otrzymał wysoki mandat karny. Poniesie on również koszty holowania na policyjny parking, gdzie zabezpieczono jego pojazd.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.