Żary: Przewoził marihuanę w samochodzie. Wpadł, bo nie miał zapiętych pasów

16 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Żary: Przewoził marihuanę w samochodzie. Wpadł, bo nie miał zapiętych pasów KPP Żary

Żarscy policjanci w Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali w miniony piątek, 11 maja, kierującego Audi, który nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas kontroli mundurowi znaleźli w pojeździe narkotyki. Kierującemu oraz 19-letniemu pasażerowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Żarach. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi, ponieważ kierowca nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. - W trakcie czynności mężczyzna cały czas był zdenerwowany, a jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. W związku z tym mundurowi wykonali test, który potwierdził ich podejrzenia - mówi podkom. Aneta Berestecka z żarskiej policji.

Ponadto w efekcie dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili w pojeździe susz roślinny, który po przebadaniu okazał się marihuaną. Narkotyki posiadał przy sobie także 19-letni pasażer. W wyniku przeszukania w jego mieszkaniu policjanci znaleźli kolejną porcję środków odurzających.

- Wszystkie narkotyki zostały zabezpieczone do dalszych badań laboratoryjnych, a mężczyźni zatrzymani. Obu może grozić do 3 lat pozbawienia wolności - dodaje podkom. Berestecka.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.