Żary: Zatrzymano trzech pijanych kierowców ciężarówek (ZDJĘCIA)

18 maj 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Żary: Zatrzymano trzech pijanych kierowców ciężarówek KPP Żary

Żarscy policjanci po raz kolejny kontrolowali kierujących samochodami ciężarowymi na Drodze Krajowej nr 18. Mundurowi w czwartek, 17 maja, przebadali blisko 2200 osób, wśród których ujawniono trzech kierujących będących pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariusze ponownie przeprowadzili działania na drodze K-18, która biegnie w kierunku naszej zachodniej granicy. Jest to ruchliwa trasa, którą codziennie przemieszcza się duża liczba samochodów ciężarowych.

Podczas ostatnich działań przeprowadzonych w czwartek, 17 maja, policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy po alkoholu wsiedli za kierownicę ciężarówki. - Kierujący wielotonowymi pojazdami w szczególności powinni pamiętać o tym, że mogą być śmiertelnym zagrożeniem kierując w stanie nietrzeźwości - mówi podkom. Aneta Berestecka z żarskiej policji.

- Wyniki poprzednich działań przeprowadzonych w marcu i kwietniu oraz tych ostatnich wskazują, że ciągle należy przypominać społeczeństwu, że alkohol i kierowanie pojazdem może być ogromnym zagrożeniem - dodaje podkom. Berestecka.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.