Osobówka zderzyła się z autobusem MZK. Ranna pasażerka opatrzona w karetce (ZDJĘCIA)

18 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Osobówka zderzyła się z autobusem MZK. Ranna pasażerka opatrzona w karetce

Do zdarzenia doszło w piątek, 18 maja, krótko po godzinie 13:00. W Zielonej Górze na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Wandy kierujący samochodem osobowym zderzył się z autobusem MZK. W wyniku kolizji starsza pasażerka autobusu przewróciła się. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Starszy mężczyzna kierujący pojazdem marki Hyundai jechał od ronda PCK. Podczas wykonywania manewru skrętu w ul. Wandy wymusił on pierwszeństwo i zderzył się z przegubowym autobusem. Wtedy kierowca autobusu gwałtownie zahamował.

- W wyniku zdarzenia poszkodowana została starsza kobieta - relacjonuje świadek. Pasażerka autobusu trafiła pod opiekę zespołu karetki pogotowia. Następnie została zabrania do szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu zdarzenia pojawili się także zielonogórscy strażacy oraz funkcjonariusze policji. Policjanci będą teraz ustalać wszystkie szczegóły tego feralnego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.