Zaginął 59-letni Zdzisław Pacula. Policja prosi o pomoc

18 maj 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Zaginął 59-letni Zdzisław Pacula. Policja prosi o pomoc KPP Krosno Odrzańskie

Policjanci z Krosna Odrzańskiego prowadzą poszukiwania za zaginionym 59-letnim Zdzisławem Paculą. Mężczyzna w dniu 21 kwietnia 2018 roku w niejasnych okolicznościach wyjechał do Niemiec i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze proszą, aby każda osoba mająca informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego skontaktowała się pod numerem telefonu 68 383 31 11.

Mężczyzna w chwili zaginięcia posiadał ze sobą telefon komórkowy oraz dokumenty. Policja nie posiada jednak danych odnośnie ubioru w chwili zaginięcia.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - 159 cm
  • Waga - 60 kg, szczupła budowa ciała
  • Włosy - jasne, krótkie, łysiejący
  • Brak dolnego uzębienia (całej szczęki)

Cechy charakterystyczne:

  • Brak części palca wskazującego prawej dłoni
  • Na brzuchu blizna pooperacyjna

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.