15-latek dźgnięty nożem w Zielonej Górze. Sprawcą 60-letni pijany sąsiad

23 maj 2018

Do zdarzenia doszło w środę, 23 maja, około godziny 17 na ulicy Tylnej w Zielonej Górze. Pijany 60-latek dźgnął nożem swojego 15-letniego sąsiada. Poszkodowany młody mężczyzna został zabrany do szpitala.

Życiu i zdrowiu 15-latka nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak poinformowali nas świadkowie zdarzenia, nie jest to pierwsza awantura między tymi sąsiadami.

- Nietrzeźwy 60-latek został zatrzymany. W policyjnej celi czeka na wytrzeźwienie - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Rzecznik Prasowy zielonogórskiej policji.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.