PILNY KOMUNIKAT Policja nadal poszukuje właściciela zagubionych pieniędzy

24 maj 2018
(3 głosów)
Archiwum Redakcja

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje właściciela, który zgubił pieniądze w dniu 13 maja br. Pieniądze zostały znalezione na Deptaku w Zielonej Górze

i przyniesione do Komendy Miejskiej Policji przez uczciwego zielonogórzanina. Osobę, która zgubiła pieniądze prosimy o ich odbiór w Komendzie Miejskim Policji w Zielonej Górze przy ul.Partyzantów 40.
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.