Wypadek dwóch busów na trasie Kłodawa - Łubianka. LPR w akcji (ZDJĘCIA)

25 maj 2018
(2 głosów)
Wypadek dwóch busów na trasie Kłodawa - Łubianka. LPR w akcji OSP Kłodawa

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 maja. Kilka minut przed godziną 8:00 na Drodze Wojewódzkiej nr 151 w pobliżu Kłodawy czołowo zderzyły się dwa busy.

W wyniku zdarzenia ranne zostały 4 osoby. Ich obrażenia były na tyle poważne, że w działaniach ratowniczych brał udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Siła zderzenia była dość duża. Oba pojazdy zostały mocno zniszczone. Strażacy, aby uwolnić poszkodowanych musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Droga Wojewódzka nr 151 wciąż jest zablokowana, policja wprowadziła objazdy.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.