Naćpany motocyklista jechał bez uprawnień. Przy sobie miał kolejne narkotyki (ZDJĘCIA)

11 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Naćpany motocyklista jechał bez uprawnień. Przy sobie miał kolejne narkotyki KPP Świebodzin

42-letni motocyklista pod wpływem środków odurzających przerobił tablicę rejestracyjną i pomimo cofniętych uprawnień wyruszył w trasę. Został zatrzymany przez świebodzińskich policjantów na terenie Gminy Lubrza. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wszystko wydarzyło się w ubiegłym tygodniu. Policjanci ze Świebodzina zatrzymali kierującego motocyklem, który posiadał dziwnie wyglądającą tablicę rejestracyjną. Podczas kontroli okazało się, iż część liter została przerobiona w celu uniemożliwienia ich odczytania, a tym samym zidentyfikowania pojazdu i kierowcy.

W trakcie kontroli kierujący był bardzo pobudzony, co zwróciło uwagę policjantów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem środków odurzających. - Test wskazał obecność amfetaminy oraz heroiny. W związku z tym 42-latkowi została pobrana krew do badań - mówi sierż. sztab. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Podczas dalszych działań policjanci ujawnili u mężczyzny foliową torebkę, w której znajdowała się heroina. - Kierujący został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem - dodaje sierż. sztab. Ruciński.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.