Zaginął 39-letni Robert Bepriszcz. Świebodzińska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

15 czerwiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Zaginął 39-letni Robert Bepriszcz. Świebodzińska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach KPP Świebodzin

Policjanci ze Świebodzina prowadzą poszukiwania za zaginionym 39-letnim Robertem Berpiszcz. Mężczyzna w dniu 24 maja 2018 roku około godziny 16:40 opuścił miejsce zamieszkania i nie powrócił do chwili obecnej. Zaginiony ostatni raz poruszał się samochodem osobowym, który został odnaleziony w rejonie miejscowości Osiek. Funkcjonariusze proszą, aby każda osoba mająca informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego skontaktowała się pod numerem telefonu 68 476 36 11 lub 12.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w Świebodzinie. Samochód osobowy Audi A4, koloru srebrnego, którym się poruszał został odnaleziony 25 maja 2018 roku w pobliżu miejscowości Osiek w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Z mężczyzną może być utrudniony kontakt. Dodatkowo może on nie rozpoznawać własnej tożsamości.

- Każda osoba posiadająca informację o jego aktualnym miejscu pobytu lub miejscach i osobach, z którymi przebywał od dnia zaginięcia proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie pod numerem telefonu 68 476 36 11 lub 12 - mówi sierż. sztab. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - 182 cm
  • Waga - około 80 kg, szczupła budowa ciała
  • Włosy - ciemne, krótkie
  • Oczy - brązowe
  • Nos - prosty

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.