Tragedia na S3 pod Świebodzinem. W szpitalu zmarł drugi kierowca

24 czerwiec 2018
(5 głosów)
Autor:  Redakcja
Tragedia na S3 pod Świebodzinem. W szpitalu zmarł drugi kierowca Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 23 czerwca, około godziny 16:40. Na trasie S3 tuż za Świebodzinem w kierunku Sulechowa czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawca wypadku jechał pod prąd. Jedna osoba zmarła na miejscu, a druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety mimo wysiłku lekarzy, zmarła w nocy z soboty na niedzielę.

Do śmiertelnego wypadku doszło na pasie ruchu w kierunku Sulechowa. - Kierujący Mercedesem 70-latek jechał pod prąd. Na wysokości Rosina czołowo zderzył się on z prawidłowo jadącym Lexusem - mówi sierż. sztab. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Siła uderzenia była bardzo duża. Pojazdy po zderzeniu obróciły się o 180 stopni. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga w ciężkim stanie trafiła śmigłowcem LPR do zielonogórskiej lecznicy.

W nocy z soboty na niedzielę w szpitalu w Zielonej Górze zmarła druga ofiara wypadku. - Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci Jarosława Horożanieckiego, szefa firmy Gaja Elektro i współwłaściciela Proton. Wieloletni Partner klubu odszedł od nas w wieku 53 lat. - podaje w swoim oświadczeniu Stelmet Enea BC Zielona Góra.

- Cały zespół łączy się w bólu z rodziną i składa najszczersze kondolencje - dodaje w swoim oświadczeniu zielonogórski klub koszykarski.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.