Wypadek na trasie Trzebiechów - Radowice. Zderzyły się dwa samochody osobowe (ZDJĘCIA)

24 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Wypadek na trasie Trzebiechów - Radowice. Zderzyły się dwa samochody osobowe OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 czerwca, chwilę przed godziną 17:00. Na trasie Trzebiechów - Radowice zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba trafiła do szpitala. Zablokowany był jeden pas ruchu.

Dwa pojazdy jechały w stronę Sulechowa. Kierująca Kią tuż przed Radowicami chciała skręcić w lewo w polną drogę. Gdy zatrzymała swój pojazd, kierujący Mercedesem pomimo wyzaczonej linii ciągłej zaczął ją wyprzedzać. To właśnie wtedy pojazdy zderzyły się na przeciwległym pasie ruchu.

Pierwsze na miejsce zdarzenia przybyły 2 zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz jeden z pobliskiej jednostki OSP w Trzebiechowie. Po chwili pojawił się również Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli oba pojazdy, a ratownicy medyczni udzielili pomocy dla kierującej Kią. Po wstępnych badaniach stwierdzono, że kobieta doznała prawdopodobnie urazu kręgosłupa. Załoga ambulansu przetransportowała ją do szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu wypadku pracowali także policjanci z zielonogórskiej drogówki, którzy ustalali wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Na czas prowadzonych działań zablokowany był pas w kierunku Trzebiechowa. Ruchem wahadłowym kierowali ochotnicy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.