Bojadła: Osoba spadła z wysokości 8 metrów. W akcji strażacy oraz śmigłowiec LPR

25 czerwiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Bojadła: Osoba spadła z wysokości 8 metrów. W akcji strażacy oraz śmigłowiec LPR Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 czerwca, w miejscowości Bojadła. Około godziny 10:30 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o osobie, która spadła z wysokości 8 metrów.

Wszystko wydarzyło się przy ul. Kościelnej. Z dachu spadł robotnik. Przyczyna oraz wszystkie okoliczności tego incydentu nie są jeszcze znane.

Na miejsce od razu wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze oraz najbliższy zespół pogotowia. Do pomocy zadysponowano także 3 zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz 2 z pobliskich jednostek OSP.

Godzina 11:15 - Mężczyzna przeżył upadek, ale jego obrażenia są poważne. Został on zabrany przez ekipę śmigłowca do zielonogórskiego szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.