Nos Gokiego znów w akcji. Odnalazł narkotyki na terenie dwóch powiatów (ZDJĘCIA)

25 czerwiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Nos Gokiego znów w akcji. Odnalazł narkotyki na terenie dwóch powiatów SG

Działania funkcjonariuszy z Placówki SG w Zielonej Górze-Babimoście doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy posiadali w swoich mieszkaniach narkotyki. Działania mundurowych czynnie wspomagał pies Goki, który wskazywał miejsce ukrycia narkotyków. Łącznie na terenie powiatu zielonogórskiego ujawniono 71 gram marihuany oraz 31 g amfetaminy. Z kolei w powiecie krośnieńskim kilka sadzonek i 35 gram marihuany.

Pierwsze działania przeprowadzono w środę, 20 czerwca, na terenie powiatu zielonogórskiego. Funkcjonariusze w ramach realizowanych czynności dokonali przeszukania jednego z mieszkań. Pies służbowy Goki sprawnie wskazał miejsce ukrycia środków odurzających w postaci 71 g marihuany oraz 31 g amfetaminy o łącznej wartości ponad 3500 złotych. - Do sprawy zatrzymano 29-letniego mężczyznę. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Sprawa jest rozwojowa, a dalsze czynności w tej sprawie zgodnie z decyzją Prokuratury poprowadzą funkcjonariusze Policji - mówi kpt. Rafał Potocki z Nadodrzańskiego Oddziału SG.

Kolejna akcja odbyła się w niedzielę, 24 czerwca. W okolicy byłego drogowego przejścia granicznego w Gubinku funkcjonariusze ujawnili sadzonki marihuany. Po ustaleniu swoistego plantatora mundurowi zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego. - Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny pies SG Goki bezbłędnie wskazał miejsce ukrycia środków odurzających w postaci 35 gram marihuany. 33-latkowi za posiadanie oraz hodowlę środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 - dodaje kpt. Potocki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.