Ługi: Na Drodze Krajowej nr 22 zderzyły się dwie ciężarówki. Droga zablokowana

25 czerwiec 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Ługi: Wypadek na Drodze Krajowej nr 22. Zderzyły się dwie ciężarówki. Droga zablokowana OSP Dobiegniew

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 czewrca, około godziny 16:30. Na Drodze Krajowej nr 22 w miejscowości Ługi (gmina Dobiegniew) zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Droga jest zablokowana.

Kierowca ciężarówki, który jechał w kierunku Strzelec Krajeńskich niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze, a następnie zderzył się z drugim samochodem ciężarowym. Oba pojazdy mają bardzo mocno rozbite przody. Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol strzeleckiej drogówki.

Na szczęście wszystkie osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu opuściły ciężarówki o własnych siłach. Jeden kierowca został przebadany na miejscu zdarzenia, lecz jego obrażenia nie są poważne. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

Trasa Strzelce Krajeńskie - Dobiegniew jest obecnie zablokowana. Pracownicy GDDKiA informują, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 21:00.

Godzina 20:45 - Odblokowany został jeden pas ruchu. Policja kieruje ruchem wahadłowo.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.