Stłuczka na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Dwie osoby zostały poszkodowane (ZDJĘCIA)

26 czerwiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Dwie osoby zostały poszkodowane Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 czerwca, o godzinie 22:25. Na skrzyżowaniu ulic Łużycka, Dąbrówki i Długa zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Występują nieznaczne utrudnienia w ruchu.

Kierująca Peugeotem jechała ulicą Długą i chciała wykonać manewr skrętu w lewo w ulicę Łużycką. Przed skrętem upewniła się, że nikt nie jedzie i mocno zwolniła. Następnie wjechała na skrzyżowanie niesprawdzając sytuacji na drodze. Tym sposobem wymusiła pierwszeństwo kierującemu BMW, który jechał ul. Dąbrówki. Mężczyzna nie zdążył zahamować i uderzył w bok Peugeota.

Na miejsce przybyły 2 zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji. Dwie osoby uskarżały się na ból. Ekipa pogotowia przebadała poszkodowanych i udzieliła im pomocy na miejscu zdarzenia. Lekarz obecny w zespole stwierdził, że obrażenia tych osób nie są na tyle poważne, aby transportować je do szpitala.

Na drodze występują nieznaczne utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest m.in. prawoskręt z ul. Łużyckiej w Długą.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.