Uwaga kierowcy! Remont ulicy w Krośnie Odrzańskim powoduje ogromne korki na Drodze Krajowej nr 29

27 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Remont drogi w Krośnie Odrzańskim powoduje ogromne korki na Drodze Krajowej nr 29 Redakcja

Ogromne korki spowodowane są cząstkowym remontem nawierzchni jezdni na odcinku około jednego kilometra. Wprowadzony został ruch wahadłowy, który jest sterowany ręcznie.

Remontowana jest ul. Chrobrego, która zaczyna się tuż za mostem na Odrze. Największy zator tworzy się na Drodze Krajowej nr 29 od strony miejscowości Połupin. Korek ma długość ponad 1,5 km.

Jak informuje GDDKiA, taka sytuacja może utrzymać się do piątku, 29 czerwca, do godziny 20:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.