Strażacy poszukiwali mężczyzny przy Warcie. Po drodze pomogli krowie uwięzionej w błocie (ZDJĘCIA)

27 czerwiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Poszukiwali mężczyzny przy Warcie. Po drodze pomogli krowie uwięzionej w błocie KP PSP Międzyrzecz

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 czerwca. Około godziny 14:00 do dyżurnego operacyjnego Powiatowego Stanowiska Kierowania w Międzyrzeczu wpłynęło zgłoszenie o zaginionym mężczyźnie w miejscowości Wiejce (gmina Skwierzyna). Poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu, lecz po drodze... Strażacy pomogli uwięzionej w błocie krowie.

Na miejsce wysłano zastępy ratownictwa wodnego wraz z łodziami z Międzyrzecza oraz Świebodzina, ponieważ poszukiwania prowadzono na rzece Warcie. W międzyczasie do ratowników dojechały jeszcze 2 zastępy straży pożarnej z OSP Świniary. Działania trwały przez ponad 4 godziny, lecz nie przyniosły żadnego rezultatu.

Podczas przeszukiwania brzegów strażacy natknęli się na nietypową zdobycz. W błocie uwięziona była krowa. Ta przy użyciu specjalnych pasów została sprawnie wydobyta z błota.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.