Awaria pojazdu Amerykańskich żołnierzy przyczyną interwencji straży pożarnej (ZDJĘCIA)

30 czerwiec 2018
(3 głosów)
Awaria pojazdu Amerykańskich żołnierzy przyczyną interwencji straży pożarnej OSP Skwierzyna

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 czerwca, chwilę po godzinie 16:00, na ulicy 61 Brygady w Skwierzynie. W ciężarówce Amerykańskich żołnierzy doszło do poważnej awarii, wyciekło ponad 100 litrów oleju hydraulicznego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skwierzynie.

Działania skwierzyńskich ochotników trwały przez blisko 3 godziny. Wyciek oleju hydraulicznego musiał zostać odpowiednio zneutralizowany, aby nie doszło do ewentualnego wypadku.

To nie pierwsze zdarzenie z udziałem Amerykańskich żołnierzy w naszym województwie. Na początku czerwca doszło do niebezpiecznego zdarzenia na trasie S3 na wysokości Zielonej Góry, gdzie samochód, którym podróżowali żołnierze wpadł pod cysternę. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.