Zderzenie trzech samochodów osobowych na Drodze Krajowej numer 32 w Pławiu

01 lipiec 2018
(3 głosów)
Zderzenie trzech samochodów osobowych na Drodze Krajowej numer 32 w Pławiu Czytelnik

W niedzielę, 1 lipca, około godziny 17, na Drodze Krajowej numer 32 w Pławiu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Dąbia. Strażacy zabezpieczyli miejsce kolizji oraz odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach. 

W pobliżu miejsca zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, - ratownicy zajęli się 4,5 letnim dzieckiem, które uskrżało się na ból głowy. - podaje asp. szt. Justyna Kulka, Rzecznik Prasowy KPP w Krośnie Odrzańskim. Na szczęście żadna z osób nie wymagała transportu do szpitala.

Na czas działań droga była zablokowana, obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.