Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Tworzą się korki

01 lipiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Tworzą się korki Redakcja

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 lipca, po godzinie 19:00. W Zielonej Górze na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Wiśniowa zderzyły się dwa samochody osobowe. Występują utrudnienia w ruchu.

Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Wiśniowa zderzyły się dwa samochody osobowe, Honda i Seat. Siła uderzenia była bardzo duża, części z rozbitych pojazdów leżały w promieniu kilkunastu metrów od rozbitych samochodów.

Na miejscu pracowały służby ratownicze. Do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego, pomocy poszkodownym udzielali strażacy, zajęli się oni również zabezpieczeniem miejsca wypadku do czasu przyjazdu patrolu policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.