Zatrzymani podczas włamania do nielegalnych automatów do gier

02 lipiec 2018
(2 głosów)
Lubuska Policja

Policjanci z gubińskiego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do lokalu, z którego chcieli ukraść pieniądze znajdujące się w automatach do gier hazardowych. Decyzją sądu mężczyźni kolejne trzy miesiące spędzą w areszcie. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli maszyny do gier.

W piątek, 29 czerwca policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Gubinie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do lokalu na terenie Gubina, z którego chcieli ukraść pieniądze znajdujące się w maszynach do gier. Mężczyźni byli tak zajęci włamaniem do automatów, że nawet nie zauważyli jak do pomieszczenia weszli mundurowi. Policjanci zastali ich w momencie, gdy jeden z nich łomem próbował otworzyć kolejną maszynę, natomiast drugi szlifierką przecinał kłódkę. Zatrzymani to 29- i 51-latek, którzy znani są gubińskim policjantom. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli narzędzia służące im do przestępstwa, a także skradzione pieniądze. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli cztery automaty do gier. To kolejne nielegalne miejsce hazardu zlikwidowane na terenie Gubina.

Mężczyźni w sobotę, 30 czerwca zostali doprowadzeni na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim. Prokurator po zapoznaniu się z materiałem dowodowym sprawy skierował wniosek do sądu o zastosowanie wobec 29 i 51-latka tymczasowego aresztowanie, do którego przychylił się sąd. Mężczyźni kolejne trzy miesiące spędzą w areszcie.

Źródło: asp. szt. Justyna Kulka Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.