Z Warty wyłowiono zwłoki

03 lipiec 2018
(3 głosów)
Redakcja

W poniedziałkowe popołudnie z rzeki Warty koło Gorzowa zostały wyłowione zwłoki człowieka. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu, więc bez sekcji zwłok trudno określić nawet czy należy do mężczyzny czy kobiety.

Informację o tragicznym odkryciu nad brzegiem Warty na wysokości miejscowości Białczyk poinformowała nas czytelniczka Katarzyna. W poniedziałek 2 lipca o godz. 16.32 strażacy z OSP Witnica zostali wezwani przez wędkarza nad Wartę, gdzie zostało odnalezione ciało człowieka. O całej sprawie została poinformowana również policja.

- Policjanci zostali wezwani na miejsce przez straż pożarną. Ciało, które zostało wyłowione z rzeki było w znacznym stopniu rozkładu, więc trudno jest określić czy należy ono do mężczyzny czy też kobiety. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do sekcji zwłok, która ma pozwolić na ustalenie płci oraz tożsamości – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Źródło: gorzowianin.com

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.