Pożar lasu w Barcikowicach. W akcji 3 zastępy straży pożarnej (ZDJĘCIA)

03 lipiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar lasu w Barcikowicach. W akcji 3 zastępy straży pożarnej Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 3 lipca. Około godziny 12:45 do dyżurnego operacyjnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze lasu w miejsowości Barcikowice.

Początkowo do działań zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej. Wkrótce na miejsce akcji dotarli również leśnicy oraz zastęp z OSP Ochla.

Kilkadziesiąt metrów od terenu akcji zorganizowany został punkt czerpania wody. Zastępy na bieżąco podjeżdżają i uzupełniają środek gaśniczy.

Pożar sprawnie udało się opanować. Teraz trzeba będzie dokładnie dogasić i przelać pogorzelisko. To może potrwać nawet przez kilka godzin.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.