Tragedia rodzinna w Krośnie Odrzańskim

05 lipiec 2018
(4 głosów)
Redakcja

Dzisiaj, 5 lipca w godzinach porannych Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim został powiadomiony o ujawnieniu w jednym z domów w Krośnie Odrzańskim zwłok mężczyzny z widoczną raną kłutą.

Jak potwierdza Prokurator Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, Zbigniew Fąfera prowadzone obecnie pod kierunkiem prokuratora przez grupę dochodzeniową śledczą z KPP w Krośnie Odrzańskim oględziny miejsca zdarzenia wskazują, że mężczyzna zmarł w wyniku ugodzenia nożem. O zdarzeniu policję poinformowała żona mężczyzny, która została zatrzymana do dyspozycji Prokuratury. Rodzina nie była objęta nadzorem policyjnym, nie miała założonej Niebieskiej Karty. Kobieta w momencie zatrzymania była trzeźwa. 

O nowych ustaleniach w sprawie poinformujemy w późniejszym czasie.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.