Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką w Tarnowie Jeziernym. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

05 lipiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką w Tarnowie Jeziernym. W akcji śmigłowiec LPR Gmina Sława

Do zdarzenia doszło w czwartek, 5 lipca, około godziny 10:30. Do służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Tarnów Jezierny (gmina Sława). Kierujący samochodem osobowym czołowo zderzył się z nadjeżdżającą ciężarówką. Jedna osoba została ranna. Droga była zablokowana.

- Mieszkaniec powiatu wschowskiego kierujący pojazdem marki Audi A4 z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z ciężarówką - mówi podkom. Maja Piwowarska, rzecznik wschowskiej policji.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano wszystkie służby. Strażacy, aby uwolnić 69-letniego kierującego Audi musieli skorzystać z narzędzi hydraulicznych. Na miejscu pojawił się także śmigłowiec LPR z bazy w Zielonej Górze.

Ekipa ratowników medycznych wraz z lekarzem przebadała mężczyznę i zauważyła u niego wstrząśnienia mózgu. 69-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Nowej Soli. Natomiast 53-letniemu kierującemu ciężarówką nic się nie stało.

- Wszyscy byli trzeźwi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - dodaje podkom. Piwowarska. Droga na czas obsługi zdarzenia przez służby była całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.