Stanął w obronie kobiety na przystanku w Gorzowie Wlkp. Został pobity przez dwóch mężczyzn (ZDJĘCIA, FILM)

05 lipiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Stanął w obronie kobiety na przystanku w Gorzowie Wlkp. Został pobity KWP Gorzów Wlkp.

Na jednym z gorzowskich przystanków autobusowych dwóch mężczyzn zaczepiało kobietę. Gdy w jej obronie stanął inny mężczyzna, został przez nich pobity. Policjanci zatrzymali już dwóch podejrzanych. Chuligani usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 3 lipca, przed godziną 7:00. Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło na jednym z przystanków autobusowych. We wskazane miejsce skierowany został patrol, który sprawnie ustalił, że oczekującą na autobus kobietę zaczęło zaczepiać dwóch mężczyzn. Widzący to 47-latek zwrócił im uwagę. Ponadto poprosił, aby zaczęli się grzecznie zachowywać

Uwaga ze strony mężczyzny rozzłościła dwóch chuliganów, którzy zaczęli bić 47-latka. - Najpierw mięli uderzyć go w twarz, a następnie gdy ten upadł, kopać po ciele. Na szczęście po chwili zaprzestali swoich działań i oddalili się. Pobity mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń - mówi st. sierż. Mateusz Sławek z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Patrol mundurowych, który dotarł na miejsce ustalił, gdzie mogli udać się napastnicy i rozpoczęli poszukiwania. Te nie trwały długo, ponieważ już po kilkunastu minutach funkcjonariusze znaleźli dwóch podejrzanych na innym przystanku. Napastnikami okazali się 26 i 27-latek, którzy podczas tego zdarzenia znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i doprowadzili do komendy. - Tam usłyszeli zarzuty pobicia jako występek chuligański. Dodatkowo 26-latek usłyszał zarzut gróźb karalnych, które miał kierować w stronę 47-latka. Za ich zachowanie grozi im teraz do trzech lat pozbawienia wolności - dodaje st. sierż. Sławek.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.