Potrącenie motocyklisty w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

05 lipiec 2018
(9 głosów)
Autor:  Redakcja
Potrącenie motocyklisty w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu Redakcja

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 5 lipca. O godzinie 19:30 do zielonogórskich służb wpłynęła informacja o potrąceniu motocyklisty na ulicy Batorego tuż przed wjazdem na teren marketu. Występują utrudnienia w ruchu.

Kierujący motocyklem marki Honda jechał w kierunku ronda Stefana Batorego. Na wysokości marketu kierująca Fordem wymusiła mu pierwszeństwo przejazdu. Młody motocyklista nie miał szans na uniknięcie uderzenia w bok osobówki, dlatego zdecydował o położeniu się razem z motocyklem na ziemię.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Pierwszej pomocy motocykliście udzielali świadkowie zdarzenia, a następnie strażacy. Później przejęła go ekipa pogotowia. Mężczyzna był przytomny. Ratownicy zdecydowali o konieczności zabrania poszkodowanego do zielonogórskiego szpitala na szczegółowe badania.

Nie wiadomo czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, czy jako kolizja. O tym zadecydują już obrażenia motocyklisty.

Droga w kierunku ronda była zablokowana. Z czasem policjanci otworzyli jeden pas ruchu. Teraz funkcjonariusze oczekują na przyjazd Ambulansu Pogotowia Ruchu Drogowego, który zajmie się dokładnymi oględzinami.

Godzina 22:00 - Wiemy już, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek. Powodem są oczywiście obrażenia motocyklisty, które przekroczą 7 dni.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.