Kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze. Kierowca osobówki znów wymusił pierwszeństwo (ZDJĘCIA)

05 lipiec 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze. Kierowca osobówki znów wymusił pierwszeństwo Redakcja

Do zdarzenia doszło w czwartek, 5 lipca. Kilka minut po godzinie 22:30 do służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu motocykla z samochodem osobowym na ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze. Dziś to kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki jechał ul. Kożuchowską w kierunku skrzyżowania z ulicą Botaniczną. Nagle kierujący samochodem osobowym Citroen, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej wymusił mu pierwszeństwo przejazdu. Doszło do zderzenia. Na drogę wyleciało wiele części. W Citroenie pękła też przednia szyba.

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy w sile 2 zastępów. Teren działań został zabezpieczony, a ratownicy przystąpili do udzielania pomocy motocykliście. W międzyczasie zabezpieczono także rozbite pojazdy.

Wkrótce na ul. Kożuchowską przybyli zielonogórscy policjanci oraz zespół pogotowia, który przejął motocyklistę. Ekipa karetki zadecydowała, że mężczyzna zostanie zabrany do zielonogórskiego szpitala na szczegółowe badania.

Prawdopodobnie będzie to kolizja, lecz o tym zadecydują już obrażenia motocyklisty. Niebawem przybędzie również patrol ruchu drogowego z ogniwa wypadkowego, który wykona dokładne oględziny na miejscu zdarzenia.

Droga była zablokowana. Po odjeździe ambulansu oraz zastepów straży pożarnej otwarty został jeden pas ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.