Lis uwięziony w siatce na terenie szkoły w Wędrzynie. Pomogli strażacy z Sulęcina (ZDJĘCIA)

06 lipiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Lis uwięziony w siatce na terenie szkoły w Wędrzynie. Pomogli strażacy z Sulęcina KP PSP Sulęcin

Do nietypowej interwecji doszło w piątek, 6 lipca. Dyżurny operacyjny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Sulęcinie odebrał zgłoszenie o uwięzionym lisie na terenie szkoły podstawowej w Wędzrynie.

Na miejsce wysłano 1 zastęp straży pożarnej z Sulęcina. Strażacy od razu zabrali się do działania. Już po chwili sprawnie i bezpiecznie uwolnili oni zwierzę z siatki boiska.

Do Wędrzyna przybył również wezwany weterynarz. Lis został przekazany pod jego opiekę. Ten szybko obejrzał go, a następnie wypuścił do najbliższego lasu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.