Nietypowa interwencja zielonogórskich strażaków. Na parapecie paliła się drewniana donica (ZDJĘCIA)

08 lipiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Nietypowa interwencja zielonogórskich strażaków. Na parapecie paliła się drewniana donica Czytelnik

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 8 lipca. Po godzinie 19:10 dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków odebrał nietypowe zgłoszenie. W kamienicy przy ul. Jedności miał palić się parapet.

Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej, w tym drabinę mechaniczną. Strażacy tuż po dojeździe przeprowadzili rozpoznanie, z którego wynikało, że na jednym z parapetów zewnętrznych pali się drewniana donica.

Pożar został szybko ugaszony, a lokal przewietrzony. Po zakończeniu działań mieszkanie przekazano właścicielowi. Wiadomo, że ogień nie pojawił się sam. Dokładna przyczyna powstania pożaru nie jest znana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.