21-latek przywiózł marihuanę na wakacyjny wypoczynek. Do domu wróci z zarzutami

16 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
21-latek przywiózł marihuanę na wakacyjny wypoczynek. Do domu wrócił z zarzutami KPP Wschowa

Wschowscy policjanci zatrzymali w sobotę, 14 lipca, 21-letniego mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego, który w plecaku miał kilka gramów marihuany. Mężczyzna przyjechał z grupą młodzieży na letni wypoczynek w okolice Wschowy. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nieustannie reagują na zgłoszenia, które dotyczą miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży. Tak było również w sobotę, 14 lipca. W nocy do dyżurnego wschowskiej policji wpłynęła informacja, w efekcie której patrol funkcjonariuszy zatrzymał 21-latka. Młody mężczyzna przyjechał na wypoczynek z województwa kujawsko-pomorskiego i przywiózł w plecaku kilka gramów marihuany.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. - W trakcie prowadzonych czynności przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - mówi podkom. Maja Piwowarska, rzecznik wschowskiej policji.

Lipiec i sierpień to czas letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. - O bezpieczne wakacje dbają policjanci z całego regionu, którzy regularnie odwiedzają zorganizowane grupy. To nie tylko prewencyjne spotkania dotyczące bezpiecznych zachowań nad wodą. Mundurowi zwracają także uwagę na zagrożenia związane z alkoholem czy narkotykami - dodaje podkom. Piwowarska.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.