Dwa zdarzenia drogowe na trasie Małuszów - Torzym w ciągu 3 godzin. Osobówki wypadały z drogi (ZDJĘCIA)

18 lipiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Dwa zdarzenia drogowe na trasie Małuszów - Torzym w ciągu 3 godzin. Osobówki wypadały z drogi KP PSP Sulęcin

Wszystkie zdarzenia miały miejsce w środę, 18 lipca, nad ranem. Dyżurny sulęcińskich strażaków w ciągu zaledwie 3 godzin odebrał dwa zgłoszenia o zdarzeniach drogowych na trasie Małuszów - Torzym.

Do pierwszego incydentu doszło o godzinie 7:37. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat tuż przy wysepce postawionej na środku jezdni stracił panowanie nad kierownicą, a następnie wyleciał na pobliskie pole uprawne. Pojazd wylądował na boku. Kierowcy nic poważnego się nie stało.

Nie minęło długo czasu, a o godzinie 10:49 sulęcińskie służby otrzymały kolejne zgłoszenie. Tym razem z drogi wypadł kierujący Oplem Corsa. Po drodze zdążył on jeszcze ściąć kilka małych drzewek.

Do wszystkich zdarzeń doszło na wysokości wysepki, która według wielu mieszkańców jest zupełnie niepotrzebna. "Ta wysepka to jakieś nieporozumienie, ciągle są tam wypadki", "Za wysepkę w takim miejscu powinni dostać Nobla. Jest to daleko od miejscowości" - oceniają.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.