Duży pożar pola w Walewicach koło Torzymia. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

27 lipiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Duży pożar pola w Walewicach koło Torzymia. Trwa akcja gaśnicza Czytelnik, OSP Torzym

Wszystko wydarzyło się w piątek, 27 lipca. Około godziny 16:00 do dyżurnego operacyjnego Powiatowego Stanowiska Kierowania w Sulęcinie wpłynęło zgłoszenie o pożarze pola w miejscowości Walewice (gmina Torzym).

- Pożar objął dużą powierzchnię pola. Ogień rozprzestrzenił się również do małego lasu - relacjonuje czytelnik Grzegorz. Chmurę dymu można zauważyć już z kilku kilometrów.

Do działań natychmiast zadysponowano 3 lokalne jednostki OSP oraz zawodowych strażaków z Sulęcina. Na miejscu cały czas trwa akcja gaśnicza. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana.

Godzina 18:45 - Spaliło się około 8 hektarów ścierniska. W wyniku pożaru spaleniu uległa również prasa do słomy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.