W Sławie zawalił się drewniany balkon. Ranne zostało starsze małżeństwo (ZDJĘCIA)

03 sierpień 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
W Sławie zawalił się drewniany balkon. Ranne zostało starsze małżeństwo Wschowski112

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 2 sierpnia, po godzinie 22:00. W Sławie zawalił się drewniany balkon, na którym przebywało starsze małżeństwo. Seniorzy spadli z wysokości około 5 metrów. Obaj trafili do szpitala.

Na balkonie przebywały dwie starsze osoby. Nagle cała, drewniana konstrukcja oderwała się od ściany i runęła na trawnik. Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili o zdarzeniu służby ratownicze.

Do akcji wysłano zastęp straży pożarnej ze Wschowy oraz trzy z miejscowej jednostki OSP. Pierwsi strażacy byli na miejscu już po kilku minutach. Od razu przystąpili oni do udzielania kwalifikowanej pomocy osobom poszkodowanym oraz zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Wkrótce do Sławy przybyły dwa zespoły pogotowia. Ratownicy przejęli poszkodowanych od strażaków i dokładnie przebadali. Potem podjęli decyzję o przetransportowaniu ich do szpitala. Starsze małżeństwo przeszło tam wszystkie szczegółowe badania.

Na miejsce skierowano także patrol wschowskiej policji oraz techników, którzy będą wyjaśniać wszystkie okoliczności tego incydentu. - Do wypadku mogło dojść przez zbyt słabe umocowanie konstrukcji do ściany budynku lub przez zestarzenie się materiałów - relacjonują świadkowie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.