Tragiczny w skutkach wypadek pod Zieloną Górą. W szpitalu zmarła młoda kobieta
Wyróżniony

06 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Tragiczny w skutkach wypadek pod Zieloną Górą. W szpitalu zmarła młoda kobieta Redakcja

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 sierpnia, po godzinie 21:30. Na trasie Łaz - Zabór czołowo zderzyły się dwie osobówki. Trzy osoby zostały ranne, a o życie jednej z nich walczyli strażacy i ratownicy medyczni. Niestety ranna kobieta zmarła w nocy w zielonogórskim szpitalu.

Do wypadku doszło na prostej drodze. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn kierująca pojazdem marki Renault zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyła się z Dacią Duster. Zderzenie było bardzo mocne.

W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby. Wszystkie były uwięzione w rozbitych pojazdach. Dwie były przytomne, a jedna nie dawała żadnych oznak życia.

Przez kilkadziesiąt minut trwała walka o życie poszkodowanej kobiety. Liczyła się każda minuta. - Udało nam się przywrócić funkcje życiowe - mówił na miejscu akcji bryg. Maksymilian Koperski, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze.

Niestety mimo wysiłku ratowników i lekarzy, poszkodowana kobieta zmarła w nocy w zielonogórskim szpitalu. Informację potwierdza podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Więcej informacji we wczorajszym w artykule: "Groźny wypadek pod Zieloną Górą. Udało się uratować życie kobiety. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.