Wypadek w Jędrzychowicach. Droga jest zablokowana. Do akcji wysłano 2 śmigłowce LPR (ZDJĘCIA)

12 sierpień 2018
(9 głosów)
Autor:  Redakcja
Wypadek w Jędrzychowicach. Droga jest zablokowana. Do akcji wysłano 2 śmigłowce LPR Regionalne112, KPP Wschowa

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 sierpnia. Po godzinie 18:00 na trasie Szlichtyngowa - Jędrzychowice (pow. wschowski) zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano 2 śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło na prostej drodze. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano już lokalne służby ratownicze. W drodze są również śmigłowce LPR z bazy w Zielonej Górze oraz Wrocławiu.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Policjanci wprowadzili objazd przez Kandlewo, Zamysłów i Górczynę.

Godzina 19:05 - Śmigłowiec ratunkowy z Wrocławia został odwołany i zawrócony do bazy.

Godzina 20:30 - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 62-letni kierowca Renault jadąc od strony Jędrzychowic do Górczyny z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zdarzenia z prawidłowo jadącą Hondą. Najbardziej ucierpiała 53-letnia pasażerka Hondy, która została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Lesznie. Wstępnie stwierdzono u niej złamanie kości uda. Kierowcy byli trzeźwi.

Godzina 22:15 - Droga krajowa nr 12 została już odblokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.