W nocy wysadzono bankomat w Kożuchowie. Skradziono całą gotówkę (ZDJĘCIA)

03 wrzesień 2018
(4 głosów)
Autor: 
W nocy wysadzono bankomat w Kożuchowie. Skradziono całą gotówkę Redakcja

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 3 września, w godzinach nocnych. Przy ul. Nowosolnej w Kożuchowie złodzieje wysadzili bankomat. Wiadomo, że zabrali z niego gotówkę.

Bankomat wysadzono około godziny 3:00. Policjantów zdarzeniu poinformował ochroniarz. Urządzenie należące do Banku Spółdzielczego znajdowało się w murach marketu przy ul. Nowosolnej. - Jego pracownicy ustalają jaka kwota została skradziona - mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzecznik nowosolskiej policji.

Funkcjonariusze policji rozpytali już świadków zdarzenia. Zgrane zostały też zapisy z pobliskich kamer monitoringu. - W tym momencie skupiamy się na pracy policjantów kryminalnych. Wszystko po to, aby w jak najszybszym czasie ustalić i zatrzymać sprawców przestępstwa - dodaje st. sierż. Sęczkowska.

Wybuch był tak mocny, że prócz bankomatu uszkodziło się wysposażenie sklepu. Popękały szyby oraz zniszczyły się drzwi wejściowe. Teren wokół miejsca zdarzenia został ogrodzony policyjną taśmą, by nikt z osób postronnych nie utrudniał czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy.

Informacja o tym zdarzeniu wpłynęła już do wszystkich komend policji w Lubuskiem. Warto wspomnieć, że to kolejne wysadzenie bankomatu w Kożuchowie. Ostatnie miało miejsce w piątek, 22 czerwca, przy ul. 22 lipca.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.