Nietków: Cofał i potrącił dwóch rowerzystów. Starsza kobieta była uwięziona pod autem (ZDJĘCIA)

12 wrzesień 2018
(3 głosów)
Autor: 
Nietków: Cofał i potrącił dwóch rowerzystów. Starsza kobieta była uwięziona pod autem Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 12 września, po godzinie 18:00. W Nietkowie pod Zieloną Górą kierujący osobówką potrącił grupę rowerzystów. Do szpitala trafiła starsza kobieta, która była uwięziona pod pojazdem.

Mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Corsa cofając z miejsca parkingowego przy kościele uderzył w grupę dwóch rowerzystów. - Jeszcze kilka centymetrów i zahaczyłby o trzeciego rowerzystę oraz stojące obok dzieci - relacjonuje świadek zdarzenia.

Najbardziej ranna została starsza kobieta, która była uwięziona pod osobówką. Z pomocą od razu przybiegli do niej mieszkańcy Nietkowa oraz inni rowerzyści. Świadkowie wypadku lekko podnieśli samochód, wyciągnęli kobietę, a następnie wspierali ją psychicznie do czasu przyjazdu ratowników.

Na miejsce przybył patrol policji oraz specjalistyczny zespół pogotowia z Zielonej Góry. Ratownicy medyczni wraz z lekarzem sprawnie opatrzyli ranną kobietę i przetransportowali ją do zielonogórskiego szpitala. Wiadomo, że rowerzystka ma złamaną nogę. Inne obrażenia wykluczą dopiero szczegółowe badania.

W Nietkowie cały czas pracują funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki. Zbierają oni wszystkie ślady i wykonują dokumentację miejsca wypadku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.