Pożar ciężarówki na stacji paliw w Gorzowie Wlkp. Sytuacja była bardzo trudna (ZDJĘCIA)

12 wrzesień 2018
(2 głosów)
Autor: 
Pożar ciężarówki na stacji paliw w Gorzowie Wlkp. Sytuacja była bardzo trudna OSP Kłodawa, OSP Bogdaniec

Informacja o pożarze wpłynęła do dyżurnego operacyjnego gorzowskich strażaków w środę, 12 września, o godzinie 20:50. Na stacji benzynowej przy ul. Złotego Smoka paliła się ciężarówka. Sytuacja była bardzo ciężka do opanowania. Ogień mógł rozprzestrzenić się na pobliskie pojazdy.

Zgłoszenie, które otrzymał dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania w Gorzowie Wielkopolskim brzmiało bardzo poważnie. Na stacji paliw płonęła ciężarówka, która przewoziła meble. Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się po całym pojeździe. Istniało również ryzyko, że przejdzie on na okoliczne samochody.

Do działań zadysponowano 10 zastępów straży pożarnej, w tym cysternę o pojemności 25 tys. litrów wody. Z ogniem walczyli zawodowcy jak i ochotnicy z pobliskich miejscowości.

Sytuacja pożarowa została opanowana dopiero po około 30 minutach od zgłoszenia. Ciężarówka spłonęła doszczętnie.

Godzina 22:00 - Cały czas trwa dogaszanie pojazdu. Pierwsze zastępy z jednostek OSP odjeżdżają już do swoich jednostek.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.