Potrącenie 10-letniego rowerzysty we Wschowie. W akcji śmigłowiec LPR

01 październik 2018
(2 głosów)
Potrącenie 10-letniego rowerzysty we Wschowie. W akcji śmigłowiec LPR Fot. Mateusz - Wschowski 112

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 października, kilkanaście minut przed godziną 15 na ulicy 55 Poznańskiego Pułku Piechoty we Wschowie. 10-letni rowerzysta został potrącony przez samochod osobowy marki Audi A3.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratownicze, 10-letni chłopiec z podejrzeniem złamania nogi został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do zielonogórskiego szpitala.

Trwa ustalanie przyczyn tego feralnego zdarzenia. W miejscu wypadku wprowadzony został ruch wahadłowy.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.