Cysterna przewożąca LPG przewróciła się na DW 295 (ZDJĘCIA)

08 październik 2018
(3 głosów)
Cysterna przewożąca LPG przewróciła się na DW 295 Zdjęcie poglądowe/Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 października, kilka minut po godzinie 8 rano na Drodze Wojewódzkiej numer 295. 

Około kilometr za Nowogrodem Bobrzańskim w kierunku Żagania, samochód ciężarowy z naczepą typu cysterna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i przewrócił się na bok.

Pojazd przewoził LPG, nie wiadomo czy nie doszło do roszczelnienia zbiornika. Na miejscu zdarzenia pracuje już straż pożarna oraz policja. 

Godzina 9:50 - Pojazd leży na poboczu, poza jezdnią. Na szczęście nie doszło do wycieku. - Na miejsce zdarzenia podstawiona zostanie druga cysterna, do której zostanie przepompowany gaz. - podaje dyżurny zielonogórskich strażaków. 

Godzina 13:00 - Cysterna przewoziła blisko 36 tyś. litrów gazu. Trwa przepompowywanie i wyciąganie cysterny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.