Straż Miejska we Wschowie prosi o pomoc w znalezieniu właściciela psa

09 listopad 2018
Straż Miejska we Wschowie prosi o pomoc w znalezieniu właściciela psa

2 listopada Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o wycieńczonym i prawdopodobnie skatowanym lub potrąconym psie, który leży w krzakach w okolicy ul. Konradowskiej we Wschowie.

Po przybyciu na miejsce pracowników Straży Miejskiej, znaleziono pieska w ciężkim stanie, który prawdopodobnie miał złamane łapy.

Piesek był głodny i potrzebował natychmiastowej opieki, w związku z czym na miejsce wezwano lekarza weterynarii, który zaopiekował się zwierzęciem.

Niestety 3 dni później okazało się, że pieska nie udało się uratować. Jego stan byl fatalny.

Straż Miejska Wschowa zwraca się z prośba do wszystkich o ustalenie właściciela psa.

Pomoże to prześledzić ostatnie dni życie pieska oraz ustalić czy nie doszło do naruszenia ustawy o ochronie zwierząt.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 65 540 86 63 lub 695379400- Straż Miejska Wschowa.

Źródło: naszezwierzaki.eu

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.