Pomysłowość nie zna granic. 41-latek umieścił podsłuch w przedłużaczu

06 grudzień 2018
Autor: 
Pomysłowość nie zna granic. 41-latek umieścił podsłuch w... przedłużaczu KWP Gorzów Wlkp.

41-letni mężczyzna przez około dwa miesiące podsłuchiwał mieszkankę powiatu zielonogórskiego przez zainstalowane urządzenie. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu nawet kara pozbawienia wolności do 2 lat.

- Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który w okresie od 19 lutego do 15 kwietnia 2018 r. zainstalował w jednym z mieszkań urządzenie podsłuchowe. Mężczyzna uzyskiwał w ten sposób informację o rozmowach pokrzywdzonej z innymi osobami - informuje Joanna Częstochowska z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Wszystko rozgrywało się w jednej z miejscowości powiatu zielonogórskiego. 41-letni mężczyzna zainstalował w mieszkaniu pokrzywdzonej urządzenie podsłuchowe. Sprzęt ukrył on w przedłużaczu. W ten sposób przez blisko dwa miesiące uzyskiwał nie przeznaczone dla niego informacje w postaci rozmów kobiety z innymi osobami.

O karze dla 41-latka w najbliższym czasie zadecyduje już sąd. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.