Ściął zakręt i czołowo uderzył w szkolny autobus w Dębince koło Żar

10 grudzień 2018
Autor: 
Ściął zakręt i czołowo uderzył w szkolny autobus w Dębince koło Żar KPP Żary

Do kolizji z autobusem doszło w poniedziałkowy poranek. 24-letni kierowca osobówki doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem, w którym przewożone były dzieci.

W poniedziałek, 10 grudnia, około godziny 7:00 przed miejscowością Dębinka doszło do kolizji samochodu osobowego z autobusem szkolnym. 24-letni mieszkaniec powiatu zielonogórskiego kierujący osobowym Citroenem Saxo ściął zakręt i czołowo uderzył w autobus marki Jelcz jadący z przeciwnego kierunku. Zderzenie było dość silne, ponieważ osobówka mocno wbiła się w przód pojazdu.

Autokar przewoził dzieci, które jeszcze przed przyjazdem patrolu policji zostały zabrane przez opiekunów i rodziców. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 24-letni kierowca. Mężczyzna został zabrany przez zespół pogotowia do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania.

Policjanci w czasie wykonywania niezbędnych czynności oraz wypełniania dokumentacji przebadali kierujących na obecność alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.