Wypadek na ulicy Daszyńskiego we Wschowie. Jedna osoba ranna

28 grudzień 2018
(3 głosów)
Wypadek na ulicy Daszyńskiego we Wschowie. Jedna osoba ranna Wschowski 112 - Powiatowy Serwis Informacyjny

Do zdarzenia doszło w piątek, 28 grudnia, o godzinie 16 na ulicy Daszyńskiego we Wschowie. Zderzyły się dwa samochody osobowe, jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej we Wschowie, policja oraz pogotowie. Dwie osoby zostały przetransporotwane do szpitala na szczegółowe badania.

- Kierujący pojazdem bmw jadąc z kierunku ronda do miasta nie zapanował nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki peugeot - podaje podkom. Sławomir Wojtkowiak - Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Wschowa.

50-letni kierowca peugota trafił do wschowskiego szpitala z podjerzeniem złamania nogi, zaś 25-letni kierujący bmw uskarżał sie na zawroty głowy - również został przetransportowany do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, obecnie wprowadzono ruch wahadłowy. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.