Fatalne warunki na drogach w regionie

14 styczeń 2019
(2 głosów)
Fatalne warunki na drogach w regionie Fot. Czytelnik

Na drogach w regionie panują fatalne warunki do jazdy. W wielu miejscach kierowcy muszą znacznie zwalniać aby bezpiecznie podróżować.

W wielu miejscach naszego regionu występują obecnie silne opady śniegu. W połączeniu z silnym wiatrem powstają również zawieje i zamiecie śnieżne. Warunki na drogach są fatalne, apelujemy o ostrożność!

Na całym odcinku S3 w województwie lubuskim ruch odbywa się z utrudnieniami, kierowcy poruszają się z prędkością 60km/h.

Z relacji naszych czytelników wynika, że w Trzebiechowie i Bojadłach występują przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Wiele informacji otrzymujemy za pośrednictwem naszego systemu ostrzegania.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.