Kolejny raz wysadzono bankomat w Czerwieńsku (ZDJĘCIA i FILM)

28 styczeń 2019
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Kolejny raz wysadzono bankomat w Czerwieńsku. Sprawcy ukradli gotówkę Redakcja

W nocy, 28 stycznia, na rynku w Czerwieńsku, nieznani sprawcy kolejny raz wysadzili bankomat. Siła wybuchu była ogromna. Nie wiadomo ile pieniędzy zostało skradzione. 

W poniedziałek, 28 stycznia, w nocy, nieznani sprawcy kolejny raz wysadzili bankomat, który znajdował się w jednej z restauracji na rynku w Czerwieńsku.

Siła wybuchu była ogromna, wejście do restauracji w którym znajdował się bankomat jest doszczętnie zniszczone. W budynku wybite zostały szyby. Na szczęście nikt nie został ranny.

Nie wiadomo ile pieniędzy zostało skradzione, ani ile było w maszynie przed rabunkiem. Część banknotów zabezpieczyli już policjanci.

Czynności policji na miejscu zdarzenia zostały już zakończone, funkcjonariusze zabezpieczyli oraz pobrali ślady. Miejsce zdarzenia zabezpiecza ochrona.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.